2012. december 20., csütörtök

Bevezető ~

 "Szerintem bárki, aki elég indíttatást érez, hogy alkosson és ne elvegyen, tiszteletet érdemel."
(Kurt Cobain)

Ha alkotsz valamit, attól boldog leszel. Hiszen azt TE alkottad. Ugyanolyan biztos, hogy nincs máshol. Még akkor sem ha valahonnan másoltad. Egyedi. Valamennyi kreativitás mindenkiben van. Tetszik valami de nem tudod megvenni? Próbáld meg elkészíteni magad! Hiszen semmi sem lehetetlen! Alapanyagokat sem muszáj venned. Otthon a megunt, felesleges dolgaidat is felhasználhatod vagy feldobhatod. Régebben minden olyan dolgot, ami másnak szemétnek, felesleges kacatnak számított volna, elraktam, hogy "majd csak jó lesz valamire". Persze ezek végül mind a kukában végezték. Lusta voltam akármit is csinálni. Elkapott a tinikor átka és ellustultam, az internet elvette az eszemet. Szinte elzártam magam a külvilágtól. Most is sokat gépezek de már egyre kevesebbet, aminek nagyon örülök. :) Most mégis úgy döntöttem nyitok egy blogot de csak azért, hogy másokat is arra ösztönözzek, hogy internetről inkább ötleteket szedjenek le, keressenek, amiket később megvalósítanak.
Én egy barátnőmtől kaptam karácsonyi ajándékot.



Mindent kézzel csinált. Hihetetlenül örültem neki. Itt kaptam kedvet én is az egyedi dolgok készítéséhez. Egyrészt ha te magad csinálsz valamit az személyesebb és sokkal közelebb állhat ahhoz, akinek adod, hiszen itt nem csak a szándék van benned, hanem szíved-lelked is beletetted és ezt a megajándékozott személy is érezni fogja! :) Ez CSAK NEKI készült. Amikor készítetted RÁ gondoltál. Ez hihetetlenül jó érzés tud lenni! :) A boltokban csak tucatholmik/tárgyak vannak, amiket bárki megvehet. Persze azoknak is örülünk, hiszen a szándék akkor is megvan, de az mégis más. Mellesleg ilyenkor te is jobban érzed azt, hogy csodálatos dolog adni! :) 
Ezen a blogon számtalan tanácsot, ötletet fogsz látni, melyekkel igyekezek segíteni neked, hogy kedvet kapj te is a "barkácsoláshoz" :))). Ha kérdésed van vagy ötleted vagy bármilyen észrevételed, írj nekem a: homaci96@freemail.hu e-mail címre vagy írj kommentárt a bloghoz :)) Természetesen véleményeket is szívesen fogadok! :) Ha pedig készítettél valamit és úgy gondolod jól sikerült, fényképezd le és küld el nekem, én pedig kiteszem a blogra. :))

Nos, jó nézelődést. Remélem sok dolog elnyeri a tetszéseteket és kedvet kaptok az elkészítéséhez. :)  

By: Shenii~ 


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése