2013. február 17., vasárnap

Esti top 5

Most 5 nagyon egyszerű dolgot fogok bemutatni. :) 


1. 

Az elsőhöz nem kell nagy tehetség de annál mutatósabb. :)
Kevesen ismerik az úgynevezett  washi tapes-t, azaz az öntapadós rizsszalagot. Sok mindent fel lehet vele dobni, köztük a billentyűzeteket is. Innen tudtok rendelni : http://szinesotletek.hu/washi-tape-ontapados-dekoracios-rizspapir-szalag

like (Y)


2.

A második is egyszerűen elkészíthető és a siker garantált! Nem kell több ezer forintokat költeni drága füzetekre, naplókra... Csinálj saját, egyedi kinézetűt magadnak! Egy kis csipke, ragasztó, olló, csillogó kövek, vagy egyszerűen csak a csipkét rárakod a füzetre, lefújod festékkel, eltávolítod a csipkét és woilá! :) Engedd szabadjára a fantáziádat! :)


3.

Ezentúl ne menj el csak úgy a csigaházak mellett az utcán, hiszen remek díszei lehetnek otthonodnak ha lefújod őket festékkel! :) 


4. 

Egyszerű, mégis ötletes! Elő a kedvenc italod üvegével! :D


5.

Ha már unod a sablonos falfestési technikákat, újíts! :) Az elsőnél csak annyi a dolgod, hogy egy madzagot tekersz a festőhengerre! :) A siker garantált! 
A másodiknál pedig egy egyszerű körökkel televágott sablonra lesz szükséged, amit gyűrődés mentesen kell a falra ragasztanod! Nem is olyan nehéz! :)



Nos, ennyi mára, remélem tudtam pár ötletet mutatni, ami megtetszett! :) Ha netán valamelyiket megcsináljátok, kíváncsian várom az eredményről készült képet a: homaci96@freemail.hu email címre, hogy kitehessem a blogra! :) 

Puszi: Shenii~